משחקים
להורדה
משחקים
כיף
משחקי
פעולה
משחקי
חשיבה
משחקי
יריות
משחקי
מרוצים
משחקי
בנות
משחקי
דפדפן
משחקי
ספורט
משחקים
לילדים
משחקים
ברשת
משחקים חדשים

 

משחקים לילדים
מלחמת סוסון הים

אתם מקבלים סוסון ים ואתם צריכים לירות בכל הדגים הרעים שבאים לתקוף, לאחר שאתם מתקדמים שלבים הרמה עולה ויש נשקים חדשים לדוגמה שמתבייתים ולא צריך יותר מדי לכוון, משחקים עם המקשים ועם העכבר. משחקי ילדים חמודים מאוד ומומלצים לידים ואל תדאגו הכול חינם. חוויה לילדים הקטנים כשהם חוזרים מבית הספר.

 
משחקים לילדים
הדרקון האמיץ

אתם משחקים עם דרקון בעזרת העכבר, אתם צריכים להיזהר מהסכנות, יש חיילים שיורים עליכם אז אתם יורים עליהם אש עם העכבר, המון פעולה יש במשחק זה והוא שייך לקטגוריית משחקי ילדים, מומלץ מאוד ועם גרפיקה מאוד יפה וצבעונית. ילדים אוהבים דרקונים שיורים אש, פשוט כיף חיים חינם לגמרי לגולשי אתר זה.

 
משחקים לילדים
פרנקי הדג

משחק זה הוא משחקי ילדים קלאסי, אתם משחקים עם פרנקי הדג ובעזרת מקש רווח אתם עולים וכשאתם עוזבים את הרווח את יורדים, אתם צריכים לאכול דגים שהם יותר קטנים מימכם ואסור לפגוע בקירות או בדגים גדולים יותר כי הדג ימות, משחקי ילדים לכל הגילאים חינם לגמרי ומומלץ בחום רב.

 
משחקים לילדים
ארקנואיד דבורים

משחקי מחשב: זהו משחק קלאסי שמותאם לילדים עם גרפיקה מאוד יפה של דבורים, אתם מזיזים את הדבורים עם העכבר ונזהרים שהכדור לא ייפול, חשוב לאסוף את המתנות כי הם עוזרות לכם לנצח, כיף ממש לילדים ושימו לב יש לבנים שצריך לפגוע בהם הרבה פעמים לפני שהם מתפוצצות, ממש יפי וכיף לילדים קטנים.

 
משחקים לילדים
השועל המעופף

זהו משחקי ילדים מאוד נחמד וצבעוני כמו ברבי שבו אתם צריכים לקפוץ בעזרת מקש רווח מנקודה לנקודה אבל זה לא פשוט כמו שזה נשמע כי אם לא קופצים מדויק נופלים למטה לתהום, יש גם הפתעות שצריך לאסוף אבל גם סכנות רבות שצריך להיזהר מפניהן, כיף חיים לילדים חינם לגמרי ומומלץ.

 
משחקים לילדים
צייד הבלונים

משחקי ילדים חינם קלאסיים שמפתחים את החשיבה, צריך ללחוץ עם מקש בעכבר ואז לעשות עיגול, לסגור אותו ולתפוס לפחות שלושה בלונים בתוך העיגול ולאט לאט להעלים אותם, משחק שמפתח את החשיבה והקואורדינציה. משחקים לילדים חינם באתר שלנו מאוד מומלצים לקטנטנים שלכם בבית. ואל תטעו המשחק לא קל אז אם הצלחתם אפילו לעבור שלב אחד תהיו גאים.

 
משחקים ברשת
הבלון הפורח המעופף

זהו אחד מן משחקי ילדים בחינם היותר חמודים שאפשר למצוא, אתם בעזרת החיצים צריכים ללחוץ על המקש המתאים כשהחיץ נכנס לתוך העיגול וכך אתם צוברים נקודות. זה לא משחק קל כי הרמה עולה כל הזמן וזה ממש מפתח את הקואורדינציה. משחקים ברשת אצלנו באתר בחינם לחלוטין לכל גולשי האתר שלנו.

 
חיפוש
משחקים
המלץ על
משחק
משחקים מומלצים מפת
האתר
צור
קשר
דף
הבית
 

עדכונים בחינם !

רשום את המייל שלך כאן וקבל עדכונים כאשר יעלו משחקים חדשים לאתר.

 
 
 
משחקים אהובים

 
 
 
המשחקים לילדים הם לא רק לילדים

בהגעתם לקטגוריה משחקים לילדים, האהובה ביותר על ילדים וילדות, בקטגוריה זו תוכלו למצוא את מיטב המשחקים הטובים והמובחרים ביותר שניתן למצוא חינם באינטרנט. כיום ילדים מבזבזים כסף ההורים על מגוון עצום של משחקים ואטרקציות, באתר שלנו יש את הישועה להורים ולא פחות חשוב הישועה לילדים משחקים ברשת בחינם. תזכרו ילדים צריכים משחקים כדי שיוכלו להתפתח בצורה תקינה.
כיום, את הזמן שהם לא מעבירים על ספות מול הטלוויזיה או על מיטות ילדים בשינה, ילדים נוטים לבלות מול מחשב המון שעות ביממה אז עודדו אותם אתם ההורים לשחק במגוון משחקי מחשבה, משחקי בנות ועוד הרבה משחקים ברשת שמעודדים את ההתפתחות שלהם. במקום להסתובב בחוץ, להסתכן בתאונה או לתת להם כסף לבזבוזים שבו בבית במזגן ותהיו בטוחים שהילד שלכם נהנה ולא מסתבך מפני שהחומר שלנו נבדק שהו מתאים לילדים ומאוד חשוב שבאתר שלנו יש אך ורק משחקים ברשת בחינם. אז תצטרפו אלינו לחוויה בלתי רגילה שכל ילד אוהב בעולם של משחקי ילדים!

 

 

 

משחקים אונליין הכי חמים - חינם לגולשי האתר

תפוצץ אותם

זהו אחד מן משחקי פעולה היותר אלימים שתראו אתם צריכים לירות בכל מיני בעלי חיים כמו כלבים, עכברושים ועד חיות מוזרות, אתם יורים ומכוונים עם העכבר וצריכים לירות הרבה מאוד כדורים עד...

גייזר הכוכבים

משחק מאוד מעניין ששיך לקטגורית משחקי חשיבה ואפילו שהמשחק נראה לילדים זה לא כך והוא די קשה, צריך לירות את הכוכבים דרך התותח וליצור קבוצה של לפחות 3 כוכבים ביחד ואז הם נעלמים, אם...